Zverejňovanie

Mesto Nové Mesto nad Váhom
vyhlasuje

v súlade s §5 ods. 3 zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme  výberové konanie na funkciu vedúceho oddelenia investícií a rozvojových projektov mesta so sídlom Čsl. armády 64/1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom.

Miesto výkonu práce:

• Mestský úrad Nové Mesto nad Váhom , Čsl. armády 64/1 , 915 32 Nové Mesto nad Váhom

Platové zaradenie:

• zaradenie podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
  • ponúkané pracovné miesto je zaradené v 9. platovej triede a v platovom stupni podľa uznanej odbornej praxe. Minimálny tarifný plat pri dvojročnej požadovanej praxi je 1 190,- EUR.
  • k minimálnemu tarifnému platu je možné priznať osobný príplatok max. do výšky 100%  tarifného platu.

Popis pracovnej pozície:
Organizuje, riadi a zabezpečuje prípravu a realizáciu investičných a rozvojových zámerov mesta a v rámci toho najmä:

• zabezpečuje urbanizáciu vybraných území na investičné zámery mesta
  • zabezpečuje prípravu štúdií a ďalších stupňov dokumentácie investičných zámerom v zmysle platného územného plánu mesta
  • zabezpečuje prípravu územia pre schválené investície mesta
  • zabezpečuje prípravu stavieb v rámci investičných zámerov mesta
  • zabezpečuje poradenstvo v procese spracovávania podkladov pre aktualizáciu územného plánu mesta
  • zabezpečuje výkon stavebného dozoru pre schválené a realizované investičné zámery mesta
  • pripravuje krátkodobé a strednodobé plány investičnej výstavby nezahrnutých do rozpočtov stavieb
  • plnení úlohy uložené bezprostredne nadriadeným vedúcim pracovníkom (§ 81Zákonníka práce).

Kvalifikačné predpoklady na vykonávanie funkcie:

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – stavebné zameranie. Prednosť vo výberovom konaní majú uchádzači, ktorí absolvovali študijný program: pozemné stavby a architektúra alebo architektonické konštrukcie a projektovanie
  • Prax v oblasti riadenia vo funkcii vedúceho príslušného stavebného útvaru (oddelenie, referát a pod.) minimálne 2 roky

Iné predpoklady na vykonávanie funkcie:

• Znalosť z oblasti investičnej výstavby a územného plánovania
  • Vodičský preukaz skupiny „B“
  • Práca s počítačom (Word, Excel, internet ...)

Uchádzači k žiadosti o zaradenie do výberového konania doložia:

• Profesijný životopis s uvedením aktívneho emailového kontaktu
  • Motivačný list
  • Čestné prehlásenie o dĺžke riadiacej práce
  • Kópie dokladov o splnení kvalifikačných predpokladov
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov (príloha č. 1 – na stránke mesta www.nove-mesto.sk)
  • Písomný súhlas s použitím osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. v platnom znení (príloha č. 2 – na stránke mesta www.nove-mesto.sk)

Iné výhody uchádzača:

• Znalosť zákona o majetku obcí
  • Znalosť zákona o verejnom obstarávaní
  • Znalosť práce s rozpočtom mesta a jeho tvorba
  • Samostatnosť v rozhodovaní
  • Schopnosť teamovej práce
  • Komunikatívnosť, manažérske a organizačné schopnosti
  • Prax v samospráve

Termín a spôsob odovzdania žiadosti:
Uchádzači na funkciu vedúceho oddelenia investícií a rozvojových projektov mesta MsÚ, so sídlom Čsl. armády 64/1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, doručia žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi v zalepenej obálke označenej: „Výberové konanie na funkciu vedúceho oddelenia investícií a rozvojových projektov mesta MsÚ – NEOTVÁRAŤ“

Požadované doklady zašlite poštou na adresu: Mestský úrad Nové Mesto nad Váhom, Čsl. armády 1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom, poprípade osobne doručte do poštovej schránky podateľne MsÚ, nachádzajúcej sa v hlavnom vchode Mestského úradu ( starý vchod) najneskôr do 26.2.2021 do 12:00 hod. Predpokladaný nástup na pracovné miesto najneskôr od 15.3.2021 .
Termín a miesto výberového konania bude uchádzačom, ktorí splnili podmienky, oznámené písomnou formou v zákonnej lehote.

V Novom Meste nad Váhom, 5.2.2021

Ing. Jozef Trstenský