Zverejňovanie

Výzva na zadanie podprahovej zákazky na dodávku tovarov - Obstaranie zariadenia pre projekt Rekonštrukcia a zateplenie MŠ Poľovnícka 12

VÝZVA NA PREDLOŽENIE PONÚK
Predmet zákazky - tovar

„Obstaranie zariadenia pre projekt Rekonštrukcia a zateplenie MŠ Poľovnícka 12“

Verejný obstarávateľ:
Mesto Nové Mesto nad Váhom
Mestský úrad, Čsl. armády 1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom
IČO: 311 863

Miesto dodania tovarov:
Materská škola, Polovnícka 12, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

Osoba zodpovedná za verejné obstarávanie:
Ing. Miroslav Hikel, tel. č.: 032 740 23 05, e-mail: hikel@nove-mesto.sk

Druh zákazky:
Zadanie podprahovej zákazky na dodávku tovarov.

Lehota na dodávku tovarov:
Max. do konca mája 2010

Názov predmetu zákazky:
Dodávka zariadenia – Materská škola, Polovnícka 12, Nové Mesto nad Váhom.
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je v prílohe tejto výzvy.

Celkový objem finančných prostriedkov:
Max. 51.310 EUR bez DPH.

Finančný zdroj:
Finančné prostriedky z fondov EÚ, z vlastných zdrojov a zo štátneho rozpočtu

Súťažné podklady možno získať na:
Ing. Miroslav Hikel, tel. č.: 032 740 23 05, e-mail: hikel@nove-mesto.sk alebo
Mgr. Katarína Pavlíčková, tel .: 032/7402 116, email : pavlickova@nove-mesto.sk
Mesto Nové Mesto nad Váhom
Mestský úrad, Čsl. armády 1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom
súťažné podklady možno získať do 17.07.2009 čas: do 11.00 h.

Úhrada za súťažné podklady:
Nie.

Obchodné podmienky zabezpečenia predmetu zákazky:
Súčasťou súťažných podmienok je návrh Kúpnej zmluvy v zmysle obchodného zákonníka, ktorý uchádzač doplní obchodnými údajmi v zmysle súťažných podkladov a výzvy záujemcom zverejnenej na internetovej stránke verejného obstarávateľa. Verejný obstarávateľ určuje minimálny zoznam zmluvných podmienok do ktorých premietne nasledujúce základne zmluvné podmienky:
1.
● Určenie zmluvných strán
● Predmet plnenia zmluvy
● Právny predpis, podľa ktorého sa zmluva uzaviera
● Lehota dodania
● Cena
● Platobné podmienky
● Podmienky dodávky tovarov
● Právne vzťahy a dôsledky neplnenia zmluvy

2.
Do základných zmluvných podmienok uvedených podľa bodu 1 je záujemca povinný zahrnúť tieto zmluvné podmienky:

• Predpokladaný termín splnenia predmetu zmluvy je max. do konca mája 2010
• Záujemca bude fakturovať predmet zákazky po protokolárnom odovzdaní tovarov.
• Lehota splatnosti všetkých vystavených faktúr predávajúcim je 90 dní od jej doručenia objednávateľovi.
• Sankčné podmienky - úroky z omeškania môžu byť zahrnuté do zmluvy len v súlade s ustanoveniami Obchodného zákonníka a maximálne vo výške, ktorú Obchodný zákonník určuje. Inak môžu byť do zmluvy zahrnuté len vo vzájomne dohodnutej výške.
• Záujemca uvedie v zmluvných podmienkach výšku pokuty pri neodovzdaní predmetu zákazky v zmluvne dohodnutom termíne.
• Ďalšie zmluvné podmienky okrem vyššie uvedených vysúťažených podmienok, ktoré sú nemenné, sú predmetom rokovania pri podpise zmluvy medzi úspešným uchádzačom a verejným obstarávateľom v rozsahu ustanovení platného Obchodného zákonníka a právnych predpisov upravujúcich rozpočtové hospodárenie verejného obstarávateľa a zákona č. 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
• Záujemca sa zmluvne zaviaže, že predmet zmluvy dodá v zmluvne dohodnutom termíne, v požadovanej kvalite a v ponúknutej cene.

Podmienky účasti záujemcov:

1. Osobné postavenie:
1.1
Záujemca predkladá doklad o oprávnení podnikať nie starší ako tri mesiace, v ktorom musí byť zapísaný predmet podnikania oprávňujúci záujemcu na uskutočnenie požadovaného predmetu zákazky,
živnostenské oprávnenie alebo výpis zo živnostenského registra (predkladá fyzická osoba - podnikateľ, príspevková organizácia - podnikateľ),
výpis z obchodného registra (predkladá právnická osoba - podnikateľ, fyzická osoba - podnikateľ zapísaný v obchodnom registri),

1.2
Ak záujemca predkladá doklad o zapísaní v profesijnom zozname vedenom profesijnou organizáciou, potom k nemu musí priložiť doklad o oprávnení podnikať, ktorý ho oprávňuje na predmet zákazky a v ktorom záujemca preukazuje kto a v akom rozsahu koná v mene záujemcu.

2. Technická alebo odborná spôsobilosť
2. 1
Záujemca predloží zoznam rovnakých, alebo podobných zákaziek uskutočnených za predchádzajúcich 5 rokov. K zoznamu priloží min. 2 referenčné listy s potvrdeniami o dodaní tovarov s uvedením názvu zákazky, miesta vykonanej zákazky, zmluvnej ceny s DPH a lehoty uskutočnenia, potvrdených objednávateľom za obdobie rokov 2004 - 2008. Záujemca uvedie kontakty na objednávateľov pre možné overenie.

Verejný obstarávateľ uzná aj referencie potvrdené záujemcom, pričom k nim priloží čestné prehlásenie o poskytnutí predmetnej zákazky podpísanej štatutárnym zástupcom záujemcu.

Pokiaľ uchádzač nepredloží vyššie uvedený doklad bude z procesu verejného obstarávania vylúčený.

Lehota na predkladanie ponúk:
Dátum: 27.07.2009 čas: 14.00 h.

Lehota otvárania ponúk:
Dátum: 28.07.2009 o 10.00 h.

Miesto otvárania ponúk:
Mesto Nové Mesto nad Váhom, Mestský úrad, Čsl. armády 1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom

Kritériá na vyhodnotenie ponúk:
Najnižšia cena.

Lehota viazanosti ponúk uchádzačov:
Do 07.11.2009

Uchádzač predkladá ponuku v dvoch originálnych vyhotoveniach, príp. jedno originálne vyhotovenie a jednu úradne osvedčenú kópiu.

Ing. Jozef Trstenský
primátor mesta