Zverejňovanie

Výzva na predloženie ponuky na zákazku s nízkou hodnotou - dodanie 52 kusov samozavlažovacích vegetačných nádob pre kvetinovú výzdobu

Mesto Nové Mesto nad Váhom podľa Zákona č. 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov, Vás vyzýva o predloženie ponúk na zákazku s nízkou hodnotou. Predmetom zákazky je dodanie 52 kusov samozavlažovacích vegetačných nádob pre kvetinovú výzdobu Námestia Slobody a priľahlých ulíc v Novom Meste nad Váhom, s možnosťou upevnenia na stĺpoch verejného osvetlenia.

Technický popis:

- nárazuvzdorné, mrazuvzdorné nádoby
- dvojité dno nádob s dostatočnou zásobou vody (min. 15 litrov)
- samozavlažovací systém zabezpečujúci dostatočné dávkovanie vlahy a hnojiva priamo ku korenom rastlín
- požadovaná prvovýsadba v kombinácii muškátov a plectrantusov
- nutná doprava a montáž na stĺpy verejného osvetlenia

V prípade potreby objasniť technické podklady môžete požiadať o ich vysvetlenie priamo u zodpovednej osoby na adrese: Mestský úrad Nové Mesto nad Váhom, ul. Čsl. Armády, Ing.Zuzana Paučinovál, referát životného prostredia, č.t. 032/ 7402414, fax. 032/7402111, e-mail: paucinova@nove-mesto.sk

Požiadavky verejného obstarávateľa na doklady

Doklad o oprávnení podnikať, alebo doklad o zapísaní v profesijnom zozname vedenom profesijnou organizáciou v ktorom musí byť zapísaný predmet podnikania oprávňujúci uchádzača vykonávať požadované práce:
- aktuálny výpis zo živnostenského registra (predkladá fyzická osoba- podnikateľ a príspevková organizácia – podnikateľ),
- aktuálny výpis z obchodného registra (predkladá právnická osoba- podnikateľ, fyzická osoba- podnikateľ zapísaná v obchodnom registri)
- iné než živnostenské oprávnenie vydané podľa osobitných predpisov,
- opis a fotografie samozavlažovacích vegetačných nádob
- certifikát výrobku alebo vyhlásenie o zhode výrobku s technickými špecifikáciami,

Predkladanie ponuky
Uchádzač vloží ponuku do samostatného obalu. Obal musí byť uzatvorený.
Obal musí obsahovať nasledujúce údaje:
- adresu ostarávateľa
- adresu uchádzača
- označenie „ Zákazka s nízkou hodnotou – neotvárať“
- označenie heslom : „Samozavlažovacie nádoby“

MIESTO A TERMÍN PREDKLADANIA PONÚK
Ponuky je potrebné doručiť na adresu obstarávateľa:
Mestský úrad, ul. Čsl. Armády č. 1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom, na 1.poschodie č. dv.224
Lehota na predkladanie ponúk uplynie dňom 21.7.2009 do 10,00 hod. Ponuka predložená po uplynutí tejto lehoty bude vrátená uchádzačovi neotvorená.

Uzavretie zmlúv o dielo: po 3.8.2009

Ing. Dušan Današ