Zverejňovanie

VÝZVA NA PREDLOŽENIE PONÚK

Predmet zákazky:
(Tovary)

„Dodávka nábytku – Základná škola na Tématínskej ul., Nové Mesto nad Váhom“

Verejný obstarávateľ:
            Mesto Nové Mesto nad Váhom
            Mestský úrad, Čsl. armády 1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom
            IČO: 311 863

Miesto dodania tovarov:
            Základná škola na ul. Tematínskej – Nové Mesto nad Váhom

Osoba zodpovedná za verejné obstarávanie:
            Ing. Miroslav Hikel, tel. č.: 032 740 23 05, fax č: 032 7402 111,
            mobil: 0904 682 385   e-mail: hikel@nove-mesto.sk

Druh zákazky:
            Zadanie podprahovej zákazky na dodávku tovarov.

Lehota na dodávku tovarov:
            Do konca marca 2010

Názov predmetu  zákazky:
            Dodávka nábytku – Základná škola na Tematínskej ul., Nové Mesto nad Váhom
            Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je v prílohe tejto výzvy.

Celkový objem finančných prostriedkov:
            Max.  41 850 EUR  bez DPH.

Finančný zdroj:
            Finančné prostriedky z fondov EÚ, z vlastných zdrojov a zo štátneho rozpočtu.

Spoločný slovník obstarávania (CPV):
            39.16.00.00-1

Súťažné podklady možno získať na:
Mestský úrad v Novom Meste nad Váhom
Ing. Miroslav Hikel
Ul. Čsl. Armády č.1
915 32 Nové Mesto nad Váhom

súťažné podklady možno získať do 09.03.2009 čas: do 12.00 h.

Úhrada za súťažné podklady:
    Nie.

Obchodné podmienky zabezpečenia predmetu zákazky:
Súčasťou súťažných podmienok je návrh Kúpnej zmluvy v zmysle obchodného zákonníka, ktorý uchádzač doplní obchodnými údajmi v zmysle súťažných podkladov a výzvy zverejnenej na internetovej stránke verejného obstarávateľa.

Podmienky účasti záujemcov:
       1. Osobné postavenie:

1.1 Záujemca predkladá doklad o oprávnení podnikať (originál alebo overená kópia) nie staršie ako tri mesiace ku dňu predloženia ponuky, nie starší ako tri mesiace, v ktorom musí byť zapísaný predmet podnikania oprávňujúci záujemcu na dodávky požadovaného predmetu zákazky,
živnostenské oprávnenie alebo výpis zo živnostenského registra (predkladá fyzická osoba - podnikateľ, príspevková organizácia - podnikateľ),
výpis z obchodného registra (predkladá právnická osoba - podnikateľ, fyzická osoba - podnikateľ zapísaný v obchodnom registri),
1.2 Záujemca predkladá potvrdenie miestne príslušného daňového úradu (originál alebo overená kópia) nie staršie ako tri mesiace ku dňu predloženia ponuky, že záujemca nemá v Slovenskej republike alebo v krajine svojho sídla evidované daňové nedoplatky, ktoré sa vymáhajú výkonom rozhodnutia.
1.3 Záujemca predkladá potvrdenie Sociálnej poisťovne (originál alebo overená kópia), nie staršie ako tri mesiace ku dňu predloženia ponuky v ktorej je záujemca vedený v evidencii platiteľov sociálneho poistenia a príspevkov na starobné dôchodkové sporenie, nie staršie ako tri mesiace ku dňu predloženia ponuky, že záujemca nemá v Slovenskej republike alebo v krajine svojho sídla evidované nedoplatky poistného, ktoré sa vymáhajú výkonom rozhodnutia.

2. Technická alebo odborná spôsobilosť
2.1. zoznamom dodávok rovnakého alebo podobného predmetu obstarávania uskutočneného v predchádzajúcich troch rokoch, s uvedením cien, miest a lehôt dodania.

Lehota na predkladanie ponúk:
       Dátum: 17.03.2009 čas: do 11.00 h.

Dátum  otvárania ponúk:
Dátum: 17.03.2009 čas: 13.00 h.

Miesto otvárania ponúk:
Otváranie obálok s ponukami sa uskutoční v zasadacej miestnosti č.320 na 2. poschodí v budove Mestského úradu v Novom Meste nad Váhom.

Kritériá na vyhodnotenie ponúk:
       Najnižšia cena.

Lehota viazanosti ponúk uchádzačov:
Do 31.03.2009

Uchádzač predkladá ponuku v dvoch originálnych vyhotoveniach, príp. jedno originálne vyhotovenie a jednu úradne osvedčenú kópiu.

Ing. Jozef Trstenský
                             primátor mesta