Zverejňovanie

Oznámenie o voľnom pracovnom mieste - správca počítačovej siete MsÚ Nové Mesto nad Váhom

Ponúkaná pracovná pozícia má charakter hlavného pracovného pomeru s dobou neurčitou so skúšobnou pracovnou dobou podľa § 45 Zákona 311/2001 Z.z. – Zákonník práce (ďalej len „ZP“) s výkonom práce na Mestskom úrade v Novom Meste nad Váhom.

Popis činnosti pracovného miesta:

• zabezpečenie prevádzky počítačov ich profylaktiku a bežnú údržbu,
  • realizovanie softvérovej inštalácie OS a konfiguráciu aplikačných programových vybavení,
  • zabezpečenie prevádzky, správu a servis LAN a WAN sietí úradu,
  • zabezpečenie prevádzky, správu a servis serverov a virtualizačného prostredia VMware pre informačné systémy na úrade,
  • zabezpečenie zálohovania serverov, databáz informačných systémov a dokumentov užívateľov,
  • zabezpečenie výkonu technického správcu pre mestský informačný systém - IIS MIS,
  • zabezpečenie budovania komplexného informačného systému na Mestskom úrade,
  • zabezpečenie budovania optickej siete mesta,
  • zabezpečenie nákupu a následnej inštalácie potrebného softwaru a hardwaru,
  • zabezpečenie technickej podpory pre referentov úradu,
  • zabezpečenie administrácie oficiálnej internetovej stránky mesta Nové Mesto nad Váhom,
  • zabezpečenie správy informačných systémov,
  • zabezpečenie administrácie Windows server - Active Directory,
  • zabezpečenie administrácie E-mailového serveru,
  • zabezpečenie administrácie dochádzkového systému,
  • zabezpečenie antivírovej a kybernetickej ochrany,
  • zabezpečenie administrácie hlasovacieho zariadenia počas zasadania Mestského zastupiteľstva,
  • zabezpečenie správy IP telefónov,
  • zodpovednosť za uplatňovanie zákonov NRSR č. 95/2019 Z.z., č. 69/2018 Z.z., č. 18/2018 Z.z. a 211/2019 Z.z.,
  • iná administratívna činnosť podľa potreby.

Požiadavky na zamestnanca:
Minimálne požadované vzdelanie:

• stredoškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:

• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Študijný odbor:

• Informatika/technické zameranie, prax v odbore IT 3 roky

Osobnostné predpoklady:

• spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť, časová flexibilita, schopnosť prispôsobovať sa meniacim sa podmienkam, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, kreativita a schopnosť pracovať samostatne, príjemné vystupovanie

Znalosti:

Počítačové znalosti - používateľ:

• Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Windows – expert
  • HTML – základy výhodou

Počítačové znalosti - administrátor:

• Administrácia Windows serverov – základy
  • Administrácia sieťových služieb TCP/IP, LAN, WLAN – pokročilý
  • Administrácia Linux serverov – základy výhodou
  • Microsoft SQL Server – základy výhodou
  • Administrácia virtualizácie VMware - základy výhodou

Iné:

• Vodičský preukaz: B

K žiadosti o zamestnanie pripojte:

• štruktúrovaný životopis
  • motivačný list v max. rozsahu 1 strana
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, prípadne ďalšie doklady preukazujúce odbornú vzdelanosť (získané certifikáty alebo osvedčenia)

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi zasielajte na e-mailovú adresu: prednosta@nove-mesto.sk, alebo poštou na adresu: Mestský úrad mesto Nové Mesto nad Váhom, Čsl. armády 1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom, poprípade osobne do podateľne MsÚ č.d. 243 najneskôr do 21.5.2021.

Originály dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, prípadne ďalšie doklady preukazujúce odbornú vzdelanosť (získané certifikáty alebo osvedčenia) prineste na výberové konanie.

Predpokladaný nástup na pracovnú pozíciu: 1.6.2021

Platové zaradenie: Zaradenie podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Ponúkané pracovné miesto je zaradené v 6. platovej triede a v platovom stupni podľa uznanej odbornej praxe. Minimálny tarifný plat pri dvojročnej požadovanej praxi je 826,00 EUR. K minimálnemu tarifnému platu je možné priznať osobný príplatok max. do výšky 100%  tarifného platu.

Odoslaním  žiadosti o pracovný pomer dáva záujemca súhlas so spracovaním osobných úradov v súlade s čl. 6, bod. 1, písm. a) Nariadenia európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z.z.

V Novom Meste nad Váhom 29.4.2021

Ing. Jozef Trstenský