Zverejňovanie

Oznámenie o termíne žrebovania o nájomné byty - 3.12.2020

Mesto Nové Mesto nad Váhom oznamuje žiadateľom o pridelenie bytu, že žrebovanie o novopostavené nájomné byty na Ul. J.Kréna v Novom Meste nad Váhom sa bude konať dňa

03.12.2020 o 14,00 hodine

v zasadacej miestnosti Mestského zastupiteľstva na Ul. Palkovičovej 4 v Novom Meste nad Váhom.

Žiadatelia, ktorí sú zaradení do žrebovania obdržia písomné oznámenie o pridelení evidenčného čísla.

Vzhľadom na vývoj epidemiologickej situácie v súčasnej dobe a aktuálnych prijatých opatrení ÚVZ SR pri ohrození verejného zdravia, v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19, žrebovania sa nebudú môcť zúčastniť  uchádzači o pridelenie bytu, ktorí sú zaradení do žrebovania.
Samotné žrebovanie bude transparentné a bude vysielané v priamom prenose regionálnou televíziou Pohoda. Bude možné ho sledovať na Youtube kanáli TV Pohoda a na oficiálnej webovej stránke mesta Nové Mesto nad Váhom – v odkaze na TV Pohoda. Odkaz bude zverejnený cca 30 minút pred začiatkom vysielania.

V prípade akýchkoľvek zmien Vás o tomto budeme informovať na oficiálnej webovej stránke mesta Nové Mesto nad Váhom