Zverejňovanie

Oznámenie Mestského úradu o obmedzení prevádzky v dňoch od 3.5.2021 do 29.5.2021

Z dôvodu sprísnených opatrení vychádzajúcich z Uznesenia vlády SR č.215 z 26.4.2021 je prevádzka Mestského úradu  do 29. mája 2021 v obmedzenom režime.

Prosíme občanov, aby s pracovníkmi mestského úradu do 29. mája 2021 komunikovali službami Slovenskej pošty, a.s., telefonicky alebo elektronickou formou prostredníctvom zverejnených mailových adries mestského úradu na internetovej stránke mesta www.nove-mesto.sk/kontakty.

Pri osobnej návšteve Mestského úradu  je v chodbe na prízemí zriadená telefónna linka pre občanov, ktorá slúži na spojenie so zamestnancom príslušného referátu.

Pri vstupe do budovy úradu ste povinný si prekryť horné dýchacie cesty (nos a ústa) respirátorom a použiť na ruky ochrannú dezinfekciu. Dodržujte pri pohybe na úrade odstup 2 metre.

Žiadame Vás, aby ste mestský úrad nenavštevovali ak máte príznaky nakazenia ako teplota, kašeľ, prechladnutie a pod.

Za pochopenie ďakujeme.                                                                          Ing. Dušan Današ, prednosta MsÚ