Projekt č. 8/2025 – Mestský trhík v parku

Projekt č. 8/2025 – Mestský trhík v parku

Názov projektu: Mestský trhík v parku

Žiadateľ o dotáciu: Dobre v meste
Oblasť podpory: kultúra a šport
Zámer a cieľ projektu:  Už štvrtý ročník komunitného dobrovoľníckeho podujatia, ktoré spája obyvateľov Nového Mesta všetkých vekových kategórií. V krásnom a príjemnom prostredí parku môžete spoznať šikovných ľudí zo svojho okolia, spomaliť, užiť si bohatý program a stretnúť mnoho známych. Celý park J. M. Hurbana zaplnia lokálni tvorcovia a tvorkyne, na pódiu sa kvalitný program a pod stromami inšpiratívne workshopy pre všetkých. Spoznáte občianske združenia, ktoré robia skvelé veci pre deti, miestne životné prostredie, šport či kultúru. Podporte nás a hlavne si príďte užiť začiatok leta v Novom Meste a priateľské STRETNUTIA.

Participácia verejnosti: Verejnosť sa aktívne zúčastňuje jednotlivých častí programu, zoznamuje a networkuje s lokálnymi tvorcami ako i občianskymi združeniami. Časť verejnosti sa zapája formou dobrovoľníctva.

Miesto a termín realizácie projektu: Park J.M. Hurbana, NMnV, dňa 21.6.2025

Celkové náklady na projekt v eur:  2 350,- eur
Požadovaná výška podpory v eur: 3 900,- eur
Účel použitia dotácie: ozvučenie, propagácia podujatia, materiálno technické zabezpečenie, foto a video, program pre deti, tlač edukačných hárkov a letákov, farby, štetce, podložky, cestovné a strava.