Projekt č. 5/2025 – Deň rodiny 2025

Názov projektu: Deň rodiny 2025

Žiadateľ o dotáciu: OZ Premena
Oblasť podpory: kultúra a šport
Zámer a cieľ projektu: Projekt vytvára príležitosti pre kultiváciu existujúcich vzťahov a vytváranie nových vzťahov medzi obyvateľmi mesta. Cieľom je zabezpečiť atrakcie pre deti a jednoduché občerstvenie pre všetkých účastníkov podujatia. Cieľovou skupinou sú rodiny s deťmi, vrátane ich starých rodičov a príbuzných, spolu rádovo stovky ľudí. Prínosom je vytvorenie príjemného a komfortného prostredia a času pre účastníkov podujatia, s ponukou voľne prístupných atrakcií pre deti a občerstvenie pre všetkých.

Participácia verejnosti: Dobrovoľnícka práca pri príprave a organizácii celej akcie, rovnako aj ako aktívna účasť na akcii.

Miesto a termín realizácie projektu: farský  dvor, Ul. J. Gábriša, Nové Mesto nad Váhom, realizácia od 1.5.2025 do 30.6.2025
Celkové náklady na projekt v eur:  2 900,- eur
Požadovaná výška podpory v eur: 2 500,- eur
Účel použitia dotácie: zabezpečenie atrakcií pre deti