Projekt č. 3/2025 – Deti v pohybe

Projekt č. 3/2025 – Deti v pohybe

Názov projektu: Deti v pohybe

Žiadateľ o dotáciu: Kongregácia školských sestier de Notre Dame
Oblasť podpory: kultúra a šport
Zámer a cieľ projektu: Ponuka a rozvoj športových aktivít pre deti a mládež mesta v ich voľnom čase a počas školských prázdnin na pohybových prvkoch v okolí Spojenej školy sv. Jozefa. Možnosť účasti detí a mládeže na kultúrno-umeleckom programe pre obyvateľov mesta pri príležitosti Dňa matiek, detí a rodiny, ktorými sa zároveň podporuje rozvoj mladých, nádejných talentov medzi deťmi a mládežou.

Participácia verejnosti: Verejnosť bude participovať na projekte účasťou na používaní pohybových prvkov vo vonkajších priestoroch okolo Spojenej školy sv. Jozefa, ktoré bude ponukou pre deti a mládež mesta počas letných prázdnin a v mimoškolskom čase.
Zároveň sa môže verejnosť, rodičia a spolupracovníci zúčastniť na kultúrno-umeleckom podujatí, ktoré sa bude organizovať pre širokú verejnosť vo vonkajších priestoroch školy pri príležitosti Dňa matiek, detí a rodiny.

Miesto a termín realizácie projektu: Vonkajší priestor pri Spojenej škole sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, realizácia od 1.5.2024 do 30.9.2025

Celkové náklady na projekt v eur:  2 640,- eur
Požadovaná výška podpory v eur: 2 500,- eur
Účel použitia dotácie: detská hojdačka ovečka, žabka, mašinka, ryba a balančná didaktická hra, reflektor