Projekt č. 1/2025 – Deti na Hokej

30.4.2024

Projekt č. 1/2025 – Deti na Hokej

Názov projektu: Deti na Hokej
Žiadateľ o dotáciu: Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom, o.z.
Oblasť podpory: kultúra a šport
Zámer a cieľ projektu: Osloviť čo najväčší počet detí z Nového Mesta nad Váhom a prilákať ich na našu akciu. Naším projektom chceme ukázať deťom a širokej verejnosti náš národný šport, ktorým je ľadový hokej. Cieľová skupina projektu sú deti vo veku od 4 do 9 rokov. Náš projekt bude mať obrovský prínos pre obyvateľov mesta a to prioritne pre deti, pretože deťom zabezpečíme hokejové výstroje a športové pomôcky, ktoré sú finančne náročné.

Participácia verejnosti: Za verejnosť považujeme i rodičov a priateľov hokeja, hokejového klubu NMnV. Verejnosť je do projektu zapojená od prvých krokov, teda sú členmi organizačného a prípravného tímu. Dobrovoľníci majú možnosť si na základe svojich zručností, skúseností vedomostí a preferencie vybrať, akú úlohu budú plniť a za čo preberajú zodpovednosť. V prípravnej fáze sa pravidelne stretávame, čím docielime spoločné trávenie času i v iných situáciách ako len v šatni, či na tribúne. Široká verejnosť je do projektu zapojená najmä prostredníctvom samotnej akcie, ako účastníci.

Miesto a termín realizácie projektu: Zimný štadión, Javorinská 19, Nové Mesto nad Váhom, realizácia od 1.6.2025 do 30.11.2025
Celkové náklady na projekt v eur:  4 150,- eur
Požadovaná výška podpory v eur: 2 500,- eur
Účel použitia dotácie: prenájom ľadovej plochy, hokejová výstroj, letáky a reklama na soc. sieťach, športové pomôcky na podujatie