Zrušenie jarmoku - informácie pre predávajúcich

Rozhodnutím krízového štábu mesta Nové Mesto nad Váhom bol 44. Novomestský jarmok, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť v dňoch 13. až 15. septembra 2024, zrušený.

Toto rozhodnutie bolo prijaté po dôkladnom zvážení všetkých okolností a bolo motivované snahou zabezpečiť bezpečnosť a ochranu zdravia obyvateľov a návštevníkov mesta.
Oznamujeme Vám tiež, že všetky poplatky a zálohy, ktoré boli na jarmok uhradené, Vám budú v plnej výške v najbližších dňoch vrátené. V prípade, že ste platbu realizovali prostredníctvom bankového prevodu, peniaze budú automaticky vrátené na číslo účtu, z ktorého ste ich uhradili.
Ak ste poplatok zaplatili v hotovosti, je nevyhnutné, aby ste nám poskytli číslo bankového účtu, na ktorý môžeme finančné prostriedky vrátiť.

Pre všetkých predávajúcich, ktorí mali záujem o účasť na jarmoku, je určená kontaktná osoba, ktorá je Vám k dispozícii pre riešenie akýchkoľvek otázok či pochybností. Touto osobou je Ing. Iveta Petrovičová, ktorú môžete od 16.9.2024 kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla 032/7402 121 alebo mobilu 0907 939 580. K dispozícii je aj e-mailová adresa petrovicova@nove-mesto.sk, na ktorú môžete zasielať svoje dotazy či oznámenia.

Chápeme, že zrušenie 44. Novomestského jarmoku môže byť pre mnohých z Vás sklamaním, a preto by sme Vám chceli vyjadriť našu vďaku za Vaše pochopenie a trpezlivosť v tejto situácii. Dúfame, že sa situácia čoskoro zlepší a budeme môcť spoločne vytvárať nové príležitosti na stretnutia v budúcnosti.
Ďakujeme Vám za Vašu podporu a porozumenie.

Nové Mesto nad Váhom, 12.9.2024