Majstrami SR v kategórii juniorov sa stali volejbalisti VK Nové Mesto nad Váhom
11.5.2018

Majstrami SR v kategórii juniorov sa stali volejbalisti VK Nové Mesto nad Váhom

Od piatka 4. do nedele 6. mája 2018 prebiehal v novomestskej športovej hale finálový turnaj majstrovstiev Slovenska v kategórii juniorov. Titul majstrov Slovenska napokon zostal v Novom Meste nad Váhom a domáci chalani sa mohli po troch rokoch tešiť opäť zo zisku zlatých medailí.

Používanie elektronických schránok
20.4.2018

Používanie elektronických schránok

Vážení podnikatelia, kontrolujete si pravidelne obsah svojich elektronických schránok? Milí spoluobčania, patríte k tým, ktorí si už aktivovali elektronickú schránku? Určite Vám neunikla informácia, že od 1. júla 2017 boli všetkým firmám automaticky vytvorené a aktivované elektronické schránky (ďalej len ES). To znamená, že všetky úradné rozhodnutia či oznámenia sú im zasielané výhradne prostredníctvom ES.

Zverejnenie výsledkov verejného posudzovania projektov participatívneho komunitného rozpočtu 2018
20.4.2018

Dňa 16.4.2018 o 15.00 hod. sa v zasadacej miestnosti MsÚ č. 254 uskutočnilo verejné posudzovanie projektov participatívneho komunitného rozpočtu predložených v roku 2018 podľa čl. 6 všeobecne záväzného nariadenia mesta č. 4/2017.

Čo sa deje s vnútroblokom na Jánošíkovej
13.4.2018

Čo sa deje s vnútroblokom na Jánošíkovej

V tomto týždni sa po zimnej prestávke naplno rozbehli výsadbové práce na Jánošíkovej ulici. Súvisia s úpravami plôch vnútrobloku, ktorý prechádza komplexnou rekonštrukciou. Našim cieľom je dať mu nový moderný vzhľad a širšie využitie.

Aký bol Festival Aničky Jurkovičovej
12.4.2018

Aký bol Festival Aničky Jurkovičovej

21. ročník Festivalu Aničky Jurkovičovej máme úspešne za sebou.

Komunitné upratovanie Nového Mesta nad Váhom a Zelenej Vody
12.4.2018

Komunitné upratovanie Nového Mesta nad Váhom a Zelenej Vody

Tím občianskej iniciatívy "Spoločne za lepšie NOVÉ MiESTO" organizuje komunitné upratovanie svojho okolia v rámci jednotlivých častí Nového Mesta nad Váhom, pričom budú radi, ak sa do tejto aktivity zapojíte aj VY, obyvatelia, susedia, známi.

Oznámenie termínu a miesta verejného posudzovania projektov predložených v roku 2018
9.4.2018

Oznamujeme predkladateľom projektov PKR, že verejné posudzovanie predložených projektov podľa VZN mesta č. 4/2017 sa uskutoční dňa 16.4.2018 o 15.00 hod. v zasadacej miestnosti MsÚ č. 254 (prístavba MsÚ).

Deň Zeme 2018
9.4.2018

Deň Zeme 2018

22. apríla si už tradične pripomíname Deň Zeme, ktorý sa stal ekologicky motivovaným sviatkom upozorňujúcim na dopady ničenia životného prostredia. Žiaci základných a stredných škôl v Novom Meste nad Váhom si ho opätovne pripomenú viacerými aktivitami.