Centrum asistovanej reprodukcie Dr.Alexander

webstránka

Centrum asistovanej reprodukcie Dr. Alexander je novovzniknuté najmodernejšie centrum pre liečbu neplodnosti, situované v srdci svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Centrum bolo vybudované v historickej kúpeľnej budove Vila Dr. Alexander ležiacej na brehu rieky Váh v blízkosti Skleného mostu. Pokojné kúpeľné prostredie obklopené parkom, kolonádou a oddychovými zónami vás príjemne naladí v každom ročnom období.
Centrum Dr. Alexander vám ponúka konzultačnú, diagnostickú a liečebnú starostlivosť profesionálneho tímu embryológov a zdravotných sestier pod vedením špecialistu z ČR Dr. Jana Vodičku, ktorý svojimi výsledkami a skúsenosťami v oblasti reprodukčnej medicíny nesporne patrí k uznávaným špičkovým odborníkom v Českej a Slovenskej republike. Centrum Dr. Alexander využíva najmodernejšie prístrojovo a technicky vybavené laboratórium, ktoré nepochybne konkuruje popredným centrám asistovanej reprodukcie v zahraničí, v symbióze s kvalifikovanými metodickými postupmi skúsených embryológov.
Najmodernejšie vybavenie centra v rukách našich špičkových odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti reprodukčnej medicíny je jedným z hlavných predpokladov pre úspešnú liečbu.

Adresa: Winterova 1745 / 41, 92101 Piešťany 1

IČO:
36348147
dralexander@dralexander.sk 
Web:
http://dralexander.sk 
Telefón:
00421 33 7763 331