„Vykročte spolu s nami správnym smerom“

201604261013440.chzo_uputavky_mesta_novemestonvahom

Road show odštartuje 25.4.2016 a bude trvať  až do konca júna, mobilná ambulancia pôjde naprieč Slovenskom a zastaví až v 46 mestách.

Mobilná ambulancia bude k dispozícii pre širokú verejnosť od 9,00 hod do 18,00 hod.  Tím skúsených odborníkov Vám zdarma diagnostikujú, vyšetria a poradia ako správne postupovať pri liečbe chronického žilového ochorenia.  Okrem ambulancie bude pre ľudí pripravená  nafúknutá gigantická maketa žily, ktorej vnútrom sa bude dať prejsť, a ktorá poskytne záujemcom množstvo informácii o tomto ochorení.

Bonusom pre tento rok bude aj súťaž, do ktorej sa môže zapojiť každý návštevník. Počas 46 dni roadshow ma možnosť každý deň, jeden vyžrebovaný výherca vyhrať poukaz v hodnote 50 € na športovú obuv.

Na otázky pre média, budú  pripravení odpovedať odborníci priamo na mieste, ktorí sa týmto zákerným ochorením zaoberajú celu svoju lekársku prax. Náš tím Vám bude k dispozícii aj na osobne rozhovory priamo na mieste diania.

V Novom Meste n.Váhom sa budeme nachádzať 28.4.2016 pri nemocnici na ul. M.R.Štefánika.

K stiahnutiu