Výberové konanie na funkciu riaditeľa Mestského kultúrneho strediska

MESTO Nové Mesto nad Váhom

so sídlom Československej  armády 64/1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom
v zastúpení Ing. Jozefom Trstenským,  primátorom mesta

vyhlasuje

v súlade s § 5 ods. 3 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme
výberové konanie na funkciu riaditeľa Mestského kultúrneho strediska v Novom Meste nad Váhom.

Miesto výkonu práce: Hviezdoslavova 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom.

Základná zložka mzdy: od 800 €  v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + príplatky  v zmysle uvedeného zákona

Kvalifikačné predpoklady na vykonávanie funkcie:
-    vysokoškolské  vzdelanie II. stupňa;
-    5 rokov praxe v oblasti kultúry.

Predpokladaná náplň práce:
-    zodpovednosť za riadenie Mestského kultúrneho strediska (MsKS) a v ďalších zariadeniach, ktoré patria pod priamu pôsobnosť MsKS;
-    kontrola a koordinovanie činnosti zamestnancov MsKS a zamestnancov v zariadeniach patriacich do pôsobnosti MsKS;
-    podpisovanie zmlúv a dokumentov;
-    hospodárne a efektívne vynakladanie finančných prostriedkov z rozpočtu MsKS;
-    zabezpečovanie a koordinácia kultúrno-spoločenských akcií, ich propagácia a iné;
-    spolupráca s orgánmi mesta;
-    dodržiavanie všeobecne záväzných predpisov súvisiacich s výkonom funkcie.

Iné predpoklady na vykonávanie funkcie:

-    skúsenosti s organizovaním kultúrnych podujatí;
-    všeobecný  prehľad  o  kultúrnom a spoločenskom dianí v spoločnosti;
-    riadiace a organizačné schopnosti;
-    komunikatívnosť a kreativita;
-    práca s počítačom (Word, Excel, internet ...);
-    spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu;
-    bezúhonnosť;
-    vodičský preukaz skupiny „B“ vítaný.

Uchádzači k žiadosti o zaradenie do výberového konania doložia:
-    profesijný životopis s uvedením aktívneho emailového kontaktu;
-    motivačný list;
-    čestné prehlásenie o dĺžke riadiacej práce;
-    kópie dokladov o splnení kvalifikačných predpokladov;
-    výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace preukazujúci bezúhonnosť;
-    písomný súhlas s použitím osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. v platnom znení;
-    písomný návrh koncepcie práce a rozvoja MsKS a organizácií v jeho pôsobnosti v rozsahu 5 strán  formátu A4.

Iné výhody uchádzača:
-    samostatnosť v rozhodovaní;
-    schopnosť teamovej práce;
-    komunikatívnosť, manažérske a organizačné schopnosti.

Termín a spôsob odovzdania žiadosti:

Uchádzači na funkciu  riaditeľa Mestského kultúrneho strediska v Novom Meste nad Váhom so sídlom Hviezdoslavova 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom doručia žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi v zalepenej obálke označenej: „Výberové konanie na funkciu riaditeľa Mestského kultúrneho strediska v Novom Meste nad Váhom  – NEOTVÁRAŤ“.
Požadované doklady zašlite poštou do 08.02.2019, na adresu: Mestský úrad Nové Mesto nad Váhom, Ul. Čsl. armády 64/1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom, alebo osobne prineste do podateľne MsÚ (č. dverí 243) do 12.00 hod. Predpokladaný nástup na pracovné miesto najneskôr od 01.03.2019 a je spojený s preberaním pracovnej agendy.
Termín a miesto výberového konania bude uchádzačom, ktorí splnili podmienky, oznámené písomnou formou v zákonnej lehote.

V Novom Meste nad Váhom 10.01.2019

Ing. Jozef Trstenský