UPOZORNENIE NA UZAVRETIE ČASTI ULICE JAVORINSKEJ

Novomešťania, vaša pozornosť je nevyhnutná!  ČASŤ ULICE JAVORINSKÁ BUDE UZATVORENÁ!

Od 2. septembra 2024, v popoludňajších hodinách sa obyvatelia ako i občania ktorí využívajú danú komunikáciu stretnú  nevyhnutnou výzvou.

V dôsledku havárie na vodovodnom potrubí budú pracovníci Trenčianskych vodární a kanalizácií, a.s. vykonávať opravu. Z dôvodu rozkopávky komunikácie bude časť Javorinskej ulice od križovatky s ulicou J. Kollára po križovatku s ulicou Jánošíkovou ÚPLNE UZAVRETÁ, čo znamená, že bude potrené  prispôsobiť presun touto časťou mesta.

Uvedomujúc si vyťaženosť  komunikácie pracovníci TVK urobia všetko, čo je v ich silách, aby zabezpečili, že oprava prebehne čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Vaša trpezlivosť, Novomešťania, je potrebná k tomu, aby táto situácia bola zvládnutá s čo najmenšími problémami.

Rešpektujte dopravné značenie a pokyny.

Ďakujeme vám za porozumenie a trpezlivosť počas tohto obdobia.

Nové Mesto nad Váhom, 29.8.2024/jk