Prvé novomestské start-upové centrum! Otvára sa už v pondelok

201708041205510.untitled

21. storočie si v našom meste preráža cestu s veľkými obtiažami. O pokrok sa preto zväčša starajú súkromné osoby, medzi ktoré najnovšie patrí aj firma RevoMind.com s.r.o. Tá chce v meste vybudovať kreatívny priestor, ktorý bude obsahovať školiace stredisko, coworkingový priestor a start-upové centrum.

Názor ľudí hovorí jasne

Hoci bola myšlienka už zrealizovaná, na sociálnych sieťach prebehla menšia anketa, v ktorej ľudia jednohlasne súhlasili s pokrokovým nápadom. Podobný priestor v našom mieste ešte nie, no Stage (ako ho firma nazvala) si už našiel svojich fanúšikov.
Firma RevoMind.com s.r.o. sa zaoberá programovaním a vývojom vlastnej inteligentnej sociálnej siete, ku ktorej potrebuje veľa schopných ľudí. Preto sa rozhodli, že si ich vyškolia.

Školenia programovania zadarmo

Stage bude ponúkať školenia programovania zdarma a k tomu aj školenia na tému marketing, design, motivačné školenia či základy práce s PC. Takto dajú priestor viacerým ľudom, z ktorých tím najlepším ponúknu trvalé zamestnanie.
V prípade, že bude mať niekto vlastný nápad, ktorý chce zrealizovať, tak firma ponúka aj start-upové centrum. Tu ponúkajú šikovným ľudom s dobrým nápadom priestory, nové možnosti a profesionálnu podporu.

Stage ponúkne aj priestor pre kreativcov, ktorí chcú zmeniť pracovné prostredie. Coworking – zdielanie pracovného prostredia s ostatnými nezávislými ľudmi (pracovníkmi) – vás dokáže obohatiť o nové kontakty a nápady, vďaka čomu môžete napredovať.

Otvárací meetup v pondelok, 7.8

Každý, kto má o Stage záujem, môže prísť na otvorenie, ktoré sa koná už v pondelok, 7.8. od 13:00 v budove Slovenskej sporiteľne na Námestí slobody – vchod vedľa, od klenotníctva.
Viac informácií nájdete na web stránke www.stage.revomind.sk alebo na Facebook stránke STAGE RevoMind.

(Zdroj: www.nmnvlive.sk)