OKTÓBER, MESIAC ÚCTY K STARŠÍM

Drahé seniorky a seniori,

i touto cestou sa  k vám dnes  prihovárame  s otvoreným srdcom a hlbokým rešpektom, pretože práve október je mesiac, ktorý je zasvätený úcte k starším. Tento čas nám pripomína, aké dôležité je zamyslieť sa nad hodnotou a prínosom, ktorý staršie generácie prinášajú do našich životov. Vaša múdrosť, skúsenosti a láska sú pre nás nenahraditeľné, a preto vám chceme i touto cestou vyjadriť naše najúprimnejšie želania.

Želáme vám všetko najlepšie, aby ste naďalej prežívali svoje dni v pevnom zdraví. Vieme, že zdravie je základom spokojného života, a preto dúfame, že vás bude sprevádzať každý deň. Prajeme vám tiež veľa radosti, ktorá naplní vaše srdcia a bude sa odrážať v úsmevoch tých, ktorí vás obklopujú. Nech je šťastie vaším verným spoločníkom, a to tak v kruhu vašej rodiny, ako aj medzi priateľmi.

Chceme sa vám tiež srdečne poďakovať za všetko, čo ste pre našu spoločnosť urobili. Patrí vám vďaka  za všetky rady a múdra, ktoré nám predávate. Častokrát nám pomáhajú lepšie pochopiť život, robia nás múdrejšími a schopnejšími čeliť výzvam súčasnosti.

Zaslúžite si každodennú pozornosť, rešpekt a úctu, pretože váš prínos je nesmierny. Učíme sa od vás, ako si vážiť malé veci, ako byť trpezliví a ako sa nevzdať tvárou v tvár ťažkostiam.

Ďakujeme, že ste. Vaša prítomnosť v našich životoch nás obohacuje a pripomína nám, čo je skutočne dôležité.  Nech sú vaše dni plné lásky, pokoja a spokojnosti. S úprimným srdcom vám želáme mnoho krásnych chvíľ prežitých v kruhu vašich blízkych.

Za Mesto Nové Mesto nad Váhom, František Mašlonka

Nové Mesto nad Váhom, 1.10.2024