Odpadové hospodárstvo nášho mesta v roku 2017

V mene Technických služieb mesta by sme Vám radi priniesli komplexné informácie z oblasti nakladania s odpadmi v našom meste za predchádzajúci rok. Na marcovom zasadnutí Komisie pre ochranu životného prostredia Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom prezentovali vyhodnotenie svojich aktivít v oblasti odpadového hospodárstva za rok 2017.

Technické služby mesta sú našou príspevkovou organizáciou, ktorá okrem iných činností, zodpovedá aj za nakladanie s komunálnymi a drobnými stavebnými odpadmi v našom meste. Zaujíma Vás ako triedime odpad, koľko odpadu sme vytriedili a naopak koľko odpadu ešte stále ukladáme na skládku?  Chcete vedieť viac o Prekládkovej stanici v Mnešiciach? Ste zvedaví, ako funguje Zberový dvor a Kompostáreň na Banskej ulici? Ak áno, pozrite si priloženú prezentáciu.

K stiahnutiu