Občianske združenia, neziskové organizácie, nadácie, neregistrované spoločenstvá - SPOJME SA NOVOMEŠŤANIA

202307281157280.Spojme sa Novomešťania obrázok

Vážení priatelia, Novomešťanky, Novomešťania.

Jednou z vízií vedenia mesta Nové Mesto nad Váhom, je využitie všetkých dostupných ciest a prostriedkov pre skvalitnenie života občianok a občanov v našom meste. Uvedomujeme si, že k napĺňaniu vízie je dôležitá spolupráca so širokou verejnosťou a organizovanými spoločenstvami. Vzájomne sa potrebujeme a môžeme sa dopĺňať a pomáhať si.

Ponúkame myšlienku „SPOJME SA NOVOMEŠŤANIA“  #spojmesanovomestania .

Ambíciou a cieľom je komunikácia – konektivita dobrovoľníkov a skupín - vzájomná pomoc a poradenstvo pri kreovaní a realizácií nových projektov pre „NOVOMEŠŤANOV“.

Ponúkame otvorený dialóg, spoluprácu, pomoc a poradenstvo v rámci kompetencií a možnosti samosprávy. Radi Vás spoznáme osobne. Vás, členov občianskych združení, neziskových organizácii, nadácií i doposiaľ neregistrovaných spoločenstiev (ďalej len „spoločenstvo“).

SPOJME SA NOVOMEŠŤANIA a využime naplno potenciál, ktorý môžeme spoločne ponúknuť našim obyvateľom v oblasti sociálnej a ľudskej pomoci, v oblasti kultúry a spoločenského života.

SPOJME SA NOVOMEŠTANIA a vytvorme krajšie miesta v našom meste.

Pozývame vás na spoločné stretnutie. Primárnym cieľom je prezentovanie oblasti záujmov, cieľov, činností a potrieb pre spoločenstvá, ktoré budú prínosom pre rozvoj mesta.

Váš záujem o spoluprácu prejavíte vyplnením dotazníka na priloženom webovom linku.

Na základe Vami zaslaných údajov, zorganizujeme naše prvé spoločné stretnutie.

Ing. František Mašlonka

primátor mesta Nové Mesto nad Váhom

Priložený  link na formulár: Odkaz na formulár TU.