NOVOMESTSKÝ JARMOK - VIAC AKO LEN TRADÍCIA!

Predstavte si septembrový deň, kedy kráčate novomestským námestím, kde sa mieša vôňa čerstvo upečených lokší, cigánskej, trdelníka s lahodným burčiakom, ktorý k jeseni patrí. Zrazu vás obklopí energia ľudí, ktorí sa stretávajú, smejú a užívajú si spoločné chvíle. Presne takú atmosféru veríme, že spoločne vytvoríme na Novomestskom jarmoku!

V minulom roku sme sa vás pýtali na váš názor, a vďaka vašim spätným väzbám sme mohli vylepšiť to, čo robí tento jarmok takým výnimočným. Pre koho by sme to všetko robili, ak nie pre vás, milí Novomešťania? Vaša podpora a účasť vytvárajú tú pravú jarmočnú atmosféru, ktorú všetci tak milujeme.

Už sa nemôžeme dočkať, kedy sa stretneme na 44. Novomestskom jarmoku! Pripravte sa na stretnutia s rodinou, priateľmi a kolegami, či už plánované alebo celkom náhodné.

Pestrá programová ponuka sa začne v piatok, 13. septembra, a opäť osloví všetky generácie:

13.9. piatok

15:00 otvorenie jarmoku
15.30 LUCY AND GENTLEMEN
18.00 JAZZERO
20.00 SLNIEČKO
22.00 INÉ KAFE

14.9. sobota

10:00 FESTIVAL DYCHOVÝCH HUDIEB Lieskované, Bučkovanka, Hradčovianka
16.30 TANEČNÉ SKUPINY – MonnyDanza, Choreofactory, .NARIS, Playground dance school
18.00 VEC A ŽIVÁ KAPELA
20.00 MOMO
22.00 CICO BAND A RENE RENDY

Príďte a zažite spolu tento jedinečný zážitok. Oslávme spolu tradíciu, ktorá spája ľudí a vytvára spomienky.

Ak sa tešíte rovnako ako my, neváhajte zdieľať tento príspevok medzi svojimi priateľmi a rodinou, aby sme si všetci mohli naplno užiť túto nezabudnuteľnú udalosť!

Všetky potrebné informácie - NOVOMESTSKÝ JARMOK 2024

Nové Mesto nad Váhom, 23.8.2024 JK