NOVÉ AUTOBUSOVÉ ČAKÁRNE A PRÍSTREŠKY

Obyvatelia mesta Nové Mesto nad Váhom sa môžu tešiť na nové autobusové zastávky.

Pracovníci Technických služieb mesta začali  s prácami, ktoré je potrebné vykonať ešte pred osadením samotných prístreškov. Práce boli naplánované na mesiac júl tak, aby sme neobmedzovali študentov pri cestovaní.

V prvej etape vymeníme 9 autobusových zastávok. Nové prístrešky budú osadené na uliciach: J. Kollára, Piešťanská, Trenčianska, Klčové, Hviezdoslavova ,Turecká  a Tehelná.

Nové zastávky spĺňajú všetky bezpečnostné parametre  - bočné i zadné stany sú vyplnené bezpečnostným kaleným sklom, inštalovaná je ochrana vtáctva pred nárazom. Súčasťou prístrešku je integrovaná lavička z bezúdržbového dreva s logom mesta. Súčasťou troch prístreškov bude i CityLight.  Strechy s „mliečnou“ úpravou poskytujú ideálne tienenie pred slnkom.

Moderný prístrešok zatraktívni vzhľad nášho mesta.

Nové Mesto nad Váhom, 8.7.2024