Mesto Nové Mesto nad Váhom hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu: pracovník sociálnych služieb.

Mesto Nové Mesto nad Váhom hľadá  zamestnanca na pracovnú pozíciu:

pracovník sociálnych služieb.

Požadované vzdelanie:

- stredné odborné vzdelanie zamerané na sociálnu prácu, príp. pedagogické zameranie,

- stredné vzdelanie s maturitou.

Miesto výkonu práce: Útulok pre občanov bez prístrešia, Trenčianska  2288/16, Nové Mesto nad Váhom.

Termín nástupu:1.1.2021 - 1.2.2021

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer, nepretržitá prevádzka, práca v 12 hod. zmenách na dobu neurčitú.

Platové podmienky: 686 € + príplatky za prácu v noci, víkendy, stravné lístky.

Ďalšie predpoklady na prácu: zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť, komunikatívnosť, svedomitosť, ovládanie práce s PC a pod.

Žiadosť s uvedením tel. č. alebo e-mailu, životopis a kópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní posielajte na adresu: Mesto Nové Mesto nad Váhom, Čsl. armády 64/1, 915 32 Nové Mesto nad Váhom alebo osobne doručte do schránky podateľne MsÚ do 31.12.2020. Info na kontakte 0951 168 813  utulok@nove-mesto.sk