MEDZINÁRODNÉ CYKLISTICKÉ PRETEKY OKOLO SLOVENSKA

DOPRAVNÉ OBMEDZENIE NEDEĽA 17.9.2023 10:40 – 11:30

V nedeľu 17. septembra 2023 povedie cez naše mesto posledná etapa medzinárodných cyklistických pretekov OKOLO SLOVENSKA. Piata etapa sa začína v Hlohovci a končí v Púchove.

Prejazd pelotónu našim mestom sa uskutoční v časovom rozmedzí od 11:05 hod. do 11: 25 hod. Čas je orientačný, v závislosti od rýchlosti pelotónu.

UPOZORNENIE ‼️

TRASA PREJAZDU NOVÝM MESTOM NAD VÁHOM
Cyklisti sa budú pohybovať po trase:
Čachtická ulica – Štúrova - J. Kollára - Klčové - Holubyho - Odborárska - cez svetelnú križovatku na Mnešickú ulicu - Tehelnú, Srniansku smerom na Dolné Srnie.

Pozývame všetkých športových fanúšikov, aby prišli povzbudiť cyklistov počas prejazdu mestom.

V súvislosti s touto akciu upozorňujeme vodičov a účastníkov cestnej premávky na dopravné obmedzenia a žiadame o ich rešpektovanie ako aj o rešpektovanie pokynov polície, organizátorov a iných oprávnených osôb.

Polícia SR v súčinnosti s Mestskou políciou a organizátormi uzavrie komunikácie ( trasa pretekov ) v čase cca od 10.40 hod. do 11:30 hod.

foto: Igor Stančík / stancikmedia.com