Komunitné upratovanie Nového Mesta nad Váhom a Zelenej Vody

201804091344260.plagat_vycistime_si_sspolocne_svoje_mesto_v

Tak ako minulý rok, aj tohtoročné jarné obdobie chceme využiť na upratovanie verejných priestorov nášho mesta. Z toho dôvodu sme zorganizovali komunitné upratovanie svojho okolia v rámci jednotlivých častí Nového Mesta nad Váhom, pričom budeme radi, ak sa do tejto aktivity zapojíte aj VY, obyvatelia, susedia, známi.

Z dôvodu väčšieho záujmu o túto aktivitu zo strany obyvateľov sme upratovanie rozdelili na dva termíny. V prvom termíne, teda v sobotu 14.4.2018 budeme zbierať odpadky v rekreačnej oblasti Zelená Voda (stretnutie bude na parkovisku pri "čističke"). V druhom termíne, teda v sobotu 21.4.2018 organizujeme upratovanie v rámci štyri oblasti nášho mesta, ktoré sú bližšie špecifikované v plagáte udalosti (titulná fotka) aj s jednotlivými miestami stretnutia.

Veríme, že (nielen) takéto spoločné aktivity budú začiatkom pre ďalší rozvoj nášho mesta, ktoré všetci tvoríme.

Tím občianskej iniciatívy "Spoločne za lepšie NOVÉ MiESTO"

Link na FB stránku: facebook.com/NOVEMiESTO