Letné dvojčíslo Novomestského spravodajcu v predaji!

Na  pultoch predajných miest sa už objavilo letné dvojčíslo Novomestského spravodajcu. Nájdete v ňom o. i. príspevok z diania v samospráve, fotoriport z Dňa mesta, články mapujúce zveľaďovanie mesta. V stručných portrétoch Vám predstavíme ocenené Osobnosti mesta.

Príspevok o Slávnostiach bratstva chce  byť pozvánkou na návštevu Veľkej Javoriny v poslednú júlovú nedeľu.

Zo stránok letného vydania sa dozviete  aj o modernizácii nemocnice s poliklinikou, obnovení charity v meste, ako je  to s letnými brigádami študentov pripomenieme  si jubileum našej významnej  rodáčky, českej  herečky G. Vránovej,  smutné 100. výročie začiatku 1. svetovej vojny a 70 rokov od vypuknutia Slovenského národného povstania. Históriou dýcha  i pokračovanie článku o betónke a moste cez Váh.

V Novomestskom spravodajcovi nájdete  aj oddychové čítanie,  krížovku, kreslený humor, dianie v kultúre i športe a mnoho iného.

Stačí „investovať“ 0,90 € a dozviete  sa viac.