III. ročník cyklojazdy Od Tatier k Dunaju

201704250848050.otd_plagat_2017

Mesto Nové Mesto nad Váhom sa stane 25. mája 2017 etapovým mestom 3. ročníka charitatívnej osvetovej akcie s medzinárodnou účasťou - cyklojazdy Od Tatier k Dunaju, ktorú organizuje Združenie sclerosis multiplex Nádej pod záštitou ministra zdravotníctva, primátorov miest a starostov obcí.

Cieľom podujatia je zvýšiť verejné povedomie o zákernej chorobe skleróze multiplex a šíriť osvetu včasnej diagnostiky a liečby, ale aj vzbudiť záujem o šport, hlavne o cyklistiku v prostredí pacientov.

Pelotón dorazí 25. mája okolo 15. hodiny na Námestie slobody, kde ho privítajú predstavitelia mesta. Od hranice mesta zo smeru Trenčín na Námestie slobody ho môžu sprevádzať na bicykloch spolu s Petrom Velitsom záujemci, ktorí chcú podporiť túto charitatívnu akciu. Organizátor podujatia pripravuje na námestí aj kultúrny program spojený s predajom výrobkov chránenej dielne.

Web: www.tatrydunaj.sk

K stiahnutiu