III. kolo plošného testovania na koronavírus - 6.2.2021 a 7.2.2021

Vážení Novomešťania,

na základe rozhodnutia vlády SR a COVID automatu:
od 8.2.2021 sa celá SR nachádza v čiernej zóne (IV. Stupeň varovania) a okres Nové Mesto nad Váhom (podľa lokálnych kritérií v bordovej farbe - III. stupeň varovania).

To znamená, že každý obyvateľ, ktorý musí ísť napr. do práce, musí mať certifikát , resp. potvrdenie o vykonaní testu, ktoré nesmie byť staršie ako 7 dní (okrem výnimiek – prekonaný COVID, ap...)

Nakoľko v našom meste je zatiaľ len jedno odberové miesto, ponúkame Vám sa opätovne otestovať na zriadených odberových miestach.

Najbližší víkend (6.2. a 7.2.2021) sa uskutoční ďalšie kolo plošného testovanie na koronavírus.

Odberové miesta (OM) môžete navštíviť v čase od 8.00 hod. ráno do 17.45 hod. večer.
Od 12.15 hod. (čas posledného odberu) do 13.30 hod. je obedňajšia prestávka.

Pri tomto testovaní sa otvorí len 12 odberných miest, z ktorých 3 budú s možnosťou rezervácie.

POZOR - sú zrušené OM na ul. Jánošíkovej a na na SPŠ, Bzinská ulica. Obyvatelia týchto lokalít nech navštívia najbližšie OM

NA testovanie si treba vziať so sebou občiansky preukaz alebo preukaz zdravotnej poisťovne (deti), cudzinci žijúci na Slovensku pas.
Bližšie informácie o priebehu testovania nájdete na stránkach www.somzodpovedny.sk a korona.gov.sk .

Zoznam odberných miest:

OM č.1 - ZŠ, Kpt. Nálepku 12

OM č.2 - ZŠ, Kpt. Nálepku 12

OM č.3 - ZŠ, Tematínska 1

OM č.4 - Bilingválne gymnázium, Štúrova 31 - len pre registrovaných cez Bookio  REZERVÁCIA NA TEST

OM č.5 - SOŠ, Weisseho 1

OM č.6 - ZUŠ, Štúrova 31

OM č.7 - Klub dôchodcov, 1. mája 12

OM č.8 - MsKS, Hviezdoslavova 4 - len pre registrovaných cez Bookio REZERVÁCIA NA TEST

OM č.9 - MsKS, Hviezdoslavova 4

OM č.10 - bývalé TSM, Klčové 34

OM č.11 - ZŠ, Odborárska 10