ČISTINKA môže byť aj v NAŠOM MESTE - STAČÍ HLASOVAŤ

Lidl Čistinka - Mestský park, čo svet nevidel
ČISTINKA môže byť aj v NAŠOM MESTE - STAČÍ HLASOVAŤ ????

Vďaka vašej aktivite môžeme mať ma v meste ďalší priestor, kde sa budú ľudia radi stretávať, kde sa budú miešať generácie a kde bude nie len dostatok zelene, ale aj zábavy pre všetkých.
Je to jednoduchá, stačí hlasovať a vyhrať. ????

☝️ A o čo vlastne súťažíme s ďalšími mestami a obcami ? ????

Lidl Čistinka je mestský park tvorený zo štyroch prepojených modulov. Hlavná myšlienka spočíva v základnom "štvorci" s rozmerom 12x12m a 15x15m a variabilnom usporiadaní v akomkoľvek priestore s ohľadom na pozemok a lokalitu. Každý modul má svoju funkciu a charakter, a spolu tvoria kompaktnú zónu, ktorá nesie názov Lidl Čistinka. Takto vyskladaný mestský park dokáže pokryť potreby každého obyvateľa a užívateľa verejného priestoru.
Zábava aj pre najmenších na Lidl Čistinke
Tento modul má rozmer 12x12 m a bude slúžiť ako hracia plocha pre najmenšie deti. V zeleni, obklopené možnosťou na sedenie, bude vsadené detské ihrisko so šmykľavkou a hojdačkou.
Grilovačka pre všetkých na Lidl Čistinke
Modul o rozmere 12x12m, pre ktorý je charakteristické ohnisko a príjemné posedenie v altáne. Sú tu priestranné stoly a sedenie v tesnej blízkosti dvoch ohnísk, kde sa dá pripraviť grilovačka či už vo dvojici, alebo aj s celou rodinou a kamarátmi.
????️‍♀️????
Cvičím, cvičíš, cvičíme na Lidl Čistinke
Tento modul je jeden z dvoch, ktoré sa zaraďujú k športovým plochám. V priestore 12x12 m sa nachádzajú prvky pre vonkajší workout na posilňovanie rôznych partií tela. V blízkosti samotného workoutu sa nachádza lavička a na oddych sa dá využiť aj múrik.
????⛹️‍♂️
Najlepšie športové výkony na Lidl Čistinke:
Druhá, väčšia športová plocha, má rozmer 15x15 m, a to kvôli ploche veľkého multifunkčného ihriska. Na ihrisku sú basketbalové koše, bránky na futbal aj pre iné loptové hry, a kto by chcel, môže si zahrať stolný tenis na neďalekom stole.

????
TAK ČO, NOVOMEŠŤANIA ? ZAHLASUJEME A VYHRÁME ?
KAŽDÝ DEŇ – JEDEN HLAS
Hlasovanie sa spustí 29.7.2024 (00:00:00) a ukončí sa 1.9.2024 (23:59:59).
????????
Hlasovanie je zdarma. Široká verejnosť môže hlasovať za svoje mesto/mestskú časť každý deň počas trvania súťaže prostredníctvom webovej stránky https://cistinka.lidl.sk/
Na hlasovanie nie je potrebný žiadny kód ani realizovať nákup. Hlasujúci sa musí prvý krát na web stránke zaregistrovať prostredníctvom telefónneho čísla slovenského mobilného operátora. Jeden registrovaný hlasujúci môže v každom kalendárnom dni počas trvania súťaže odovzdať jeden hlas. Hlasovanie je registrovanému/prihlásenému hlasujúcemu umožnené každý kalendárny deň (vrátane víkendu a sviatkov) počas trvania súťaže.

Nové Mesto nad Váhom, 24.7.2024 JK