PK machinery s.r.o.

Firma PK machinery s.r.o. Vám ponúka použité kovoobrábacie stroje ako sústruhy, vŕtačky, vyvrtávačky, lisy, frézky, brúsky, zakružovačky, ohýbačky, nožnice, píly, ďalej taktiež stroje na spracovanie kovov od najlepších európskych výrobcov ako je TOS, MAS, Škoda, WMW, Wafios a dalšie.

Naše služby nezahŕňajú len demontáž, nakládku, transport strojov a zariadení k zákazníkovi, ale taktiež vybavenie colných a ďalších formalít spojených s exportom.

Pokiaľ máte záujem o konkrétny stroj, ktorý nie je v našej ponuke, kontaktujte nás e-mailom. Zašlite Vami požadovaný typ stroja, a požadované technické parametre a my Vám dodáme stroj, s ktorým budete spokojní vo všetkých ohľadoch.

Ponúkame na prenájom vysokozdvižné vozíky s nosnosťou 3,2 tony a 7 ton.K dispozícii máme ďaľšie dva vozíky s nosnosťou 1,2 tony.V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Umiestnenie: Čachtice.

Naša spoločnosť spolupracuje s obchodnými partnermi z Poľska,Českej republiky, Nemecka, Rakúska,Libanonu,Pakistanu,Afganistanu,Indi.

Skladové priestory:

Areál PD Čachtice
Malinovského 595
916 21 Čachtice

Adresa: Malinovského 595, 91621 Čachtice

IČO:
44902662
IČ DPH:
SK2022871906
Kontakt:
Ing. Katarína Jurkovičová 
pk.machinery.sro@gmail.com 
Web:
http://pkmachinery.sk 
Mobil:
0911/293283