Podujatia

22.02.2019
Čas:
17:00

Braňo Jánoš a Ľubo Markusek v MsKS v Novom Meste nad Váhom predstavia svoje maľby a kresby. Braňo Jánoš, rodák z Banskej Štiavnice, po absolvovaní Strednej umelecko-priemyselnej školy v Kremnici (1982) pracoval ako konzervátor na Oravskom hrade a Oravskej galérii v Dolnom Kubíne. Od r. 1996 pôsobí ako výtvarník v slobodnom povolaní. Venuje sa komornej a interiérovej tvorbe a monumentálnym  prácam v architektúre. Jeho diela sú zastúpené v domácich i zahraničných zbierkach. Ľubo Markusek po absolvovaní Strednej umelecko-priemyselnej školy v Kremnici (1979) pracoval ako dizajnér v Elektrosvite v Nových Zámkoch. Venoval sa plošnej a iluzívnej maľbe so záujmom o fungovanie foriem na  ploche a v priestore. Srdečne Vás pozývame na vernisáž 22.2.2019 o 17. hodine vo výstavnej sieni MsKS a tešíme sa na Vašu účasť.

JE DOBRÉ MAŤ KAMARÁTOV